Haberler :
  - BARTIN BELEDİYESİ’NDEN BİR BÜYÜK TAŞKIN TEDBİRİDE ATATÜRK CADDESİ’NE   - BARTIN BELEDİYESİ GAZHANE CADDESİ VE TIP MERKEZİ YOLLARINI ASFALTLADI   - YABANCI ÖĞRETMENLER BARTIN BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ   - ALADAĞ CADDESİ'NDE SİL BAŞTAN YOL VE KALDIRIM DÜZENLEMESİ SÜRÜYOR   - İTÜ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN CEMAL AKIN’A ZİYARET   - BARTIN BELEDİYESİ DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARINA HIZ KAZANDIRIYOR   - BELEDİYE FEN EKİPLERİ TARLA SOKAK’TA ALTYAPI SIKINTISINI GİDERİYOR   - BAŞKAN CEMAL AKIN SANAYİDE HEM ZİYARET HEM İNCELEME YAPTI   - Başkan ve Bartın Heyeti Alman Basınında Ses Getirdi   - Başkan Yalı Yaşam Merkezi'nde Çevre Düzenleme Çalışmaları Öncesinde İncelemelerde Bulundu
 
Davut Güloğlu'ndan Muhteşem Konser
03.06.2013 18:06:47

Festivalin son konserinde, Davut Güloğlu’nun muhteşem sahne performansı ve birbirinden güzel şarkıları ile Yalı Meydanı’nı dolduran binlerce insan müziğe doydu.

Güloğlu etkinlikte yaptığı konuşmada Bartın’a ilk defa geldiğini ve  çok beğendiğini ifade edip Belediye Başkanı Cemal Akın’a teşekkür ederek bundan sonrada her fırsatta Bartın’a gelmek istediğini söyledi.

Konseri Garnizon Komutanı Dz. P. Kd. Albay Mehmet Sandıklı Jandarma Komutanı Jnd. Albay Alaaddin Karsavuran, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çetin ve İl lEmniyet Müdürü Mehmet Altınok  ile birlikte izleyen Belediye Başkanı Cemal Akın Davut Güloğlu’na Gemi Maketi, tel kırma işlemeli şal, bir sepet Bartın çileği ve bir buket çiçek hediyelerini verdi.

Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı konuşmada “Belediye’nin işi sadece Alt yapı üst tapı çevre düzenlemeleri, yeni projeleri hayata geçirmek değil tüm bunların yanında Kültürel, Sanatsal ve Sosyal etkinliklerde gerçekleştirmektir diye  düşünüyoruz. Bu akşam hepimizi bir birinden güzel şarkılarıyla eğlendirip müziğe doyuran Davut Güloğlu’na ve festivalimize destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

TURNUVA FİNALLERİ OYNANDI ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ayrıca festivalin 4’ncü ve 5’inci günlerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Festival Koşusu, Bilek Güreşi ve Tenis Turnuvası ile Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası finalleri ve ödül törenleri düzenlendi.

Kurumlar arası Voleybol Turnuvasında Bartın Gençlik Spor Kulübü birinci, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ikinci, Kumluca Belediye Spor üçüncü oldu.

Turnuva şampiyonu Gençlik Spor kupasını Vali Ali Çınar’dan alırken, İkinci ve üçüncü olan takımlar ise ödüllerini Milletvekili Yılmaz Tunç ve Emniyet Müdürü Mehmet Altınok’un elinden aldılar. 

 
 
Diğer Fotoğraflar :
 
Kategori Kategori : Belediye Gündemi
Okunma Okunma : 815
Tarih Tarih : 03.06.2013 18:06:47
Kaynak :


Üyelik


E-mail :
Parola :
  Beni Hatırla
  Parola Hatırlat | Üye Ol
 

Duyurular


  19.09.2014 11:28:59 HOPARLÖR İLANI
  18.09.2014 13:41:57 İMAR ve ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURULUR.
  17.09.2014 14:48:05 HOPARLÖR İLANLARI
  16.09.2014 16:35:45 İMAR ve ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURULUR.
  16.09.2014 10:09:48 HOPARLÖR İLANLARI
  05.09.2014 11:01:41 HASAN BAYRI ŞİİR YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

İhaleler


  19.09.2014 10:00:00 YEMEK HİZMETİ ALIMI
 

Yönetim


- Başkan Yardımcılarımız
- Belediye Meclisi Üyeleri
- Meclis Gündem İlanları
- Müdürlükler

E-Belediye


- Borç Ödeme
- Borç Sorgulama
- Beyan Görme
- Sicil Numarası Sorgulama
- Rayiç Değer Sorgulama

Bartın


- Tarihçe
- Mahallelerimiz
- Otobüs Tarifeleri ve Saatleri
- Nasıl Gidilir ?
- Neresi Gezilir ?
- Ne Alınır ?
- Ne Yenir ? - Önemli Günler
- Yöresel Tel Kırma
- Bartın'a Ulaşım
- Vefat Edenler
- Nöbetçi Eczaneler
- Bartın Haritası

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi